15 Maja 2021: (bez)krytyczne portrety kibiców Glasgow Rangers

Portrety w mojej pracy pełnią ważną rolę. Jest to rodzaj analizy samego siebie i tematu - swoista artystyczna interakcja. Tym razem wchodzę z aparatem w tłum świętujących historyczne 55-te ligowe zwycięstwo, kibiców Rangers Glasgow.

 

Protest Palestyńczyków przed siedzibą BBC w Glasgow

16 Maja 2021

 

Kolejny etap pracy na Donbasie / Jesień, 2020

Obecnie (październik – grudzień 2020) realizuję preformans artystyczny “The Pink Rider”, podczas którego, będę poruszał się rowerem po strefie militarnej i tworzył “Przedśmiertne portrety” fotograficzne, zapomnianych mieszkańców Donbasu.

 

To tylko kolejny dzień w Glasgow

Multimedialna seria dokumentalno-socjologiczna analizująca mieszkańców Glasgow w trakcie pandemii COVID-19.

 

Make Coffee Not War .info

Poznaj historię wojny na Donbasie, która stała się moją własną.

Po prostu jestem.

Jednak formalnie:

Sebastian Tomasz Płocharski

_____________________________________________________________________________________

Artysta cyfrowy / Transmedia storyteller

Niezależny filmowiec / Producent Video

///Specjalizuję się w produkcji wizualnej i narracji transmedialnej. Wykorzystuje narzędzia współczesnej technologii, social media, socjologii i filozofii, do lepszego zrozumienia procesów zachodzących w otaczającej nas rzeczywistości. Wyszukuje, pasjonuje się, wchodzi w interakcje i kształtuje multimedialną opowieść.

Od 2020 – Członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy (NUJ ). To również Intensywne prace nad powołaniem fundacji z siedzibą w Glasgow (Szkocja), której przyszłą ideą jest implementacja społeczno-kulturalnych projektów w obszarach deprywacji humanitarnej na Świecie. Niezależne kino dokumentalne i story storytelling, ale przede wszystkim aktywizacja lokalnych społeczności poprzez warsztaty twórcze i behawioralne.

„Mocno wierzę w misję zrównoważonego rozwoju, dzięki pasji do tworzenia i respektowi do otaczającego mnie rzeczywistości – społeczeństwa i przyrody”.

_wybrane cykle fotograficzne

_Ostatnie projekty

_Ostatnie posty na blogu

Thank you for you are here.

Through steady action, we will ensure a bright future for our beautiful planet.